Startlista Kraftprovet 2012 12-07-17 09:51
Ändringar eller frågor till kraftprovet@tsok.se senast 2012-07-19.
Därefter vid nummerlappsutdelning i Älvshögsborg på tävlingsdagen från kl 11.00.
1) Kraftprovet Män,  11.600 m start 16.05
1 Buta, Urige Haugesund
2 Andersson, Patrik Hälle IF
3 Gross, Peter Hässelby SK
4 Gross, Henry Hässelby SK
5 Åhwall, Andreas Hässelby SK
6 Berggren, Daniel Trollhättans IF
7 Dinis, Fernando Hälle IF
8 Jönsson, Marcus Alliansloppets SK
9 Strömberg, Julius Hälle IF
10 Soovik, Anders Kongahälla AIK
11 Repo, Jari Trollhättans IF
12 Ericsson, Per TSOK Triathlon
13 Andersson, Jonas
14 Engström, Joakim Kongahälla AIK
15 Bäcklund, Mikael Högby IF
16 Branell, Andreas Ryda Sk
17 Almen, Magnus Ryda SK
18 Lundgren, Svante Högsbo AIK
19 Åkesson, Christian Uddevalla SK
20 Svensson, Jonas Solvikingarna
21 Klasson, Andreas Borås OK
31 Abrahamsson, Tommy Däck och Fälg THN 
32 Adolfsson, Erik
33 Adolfsson, Peter
34 Af Geijerstam, Johan SEFA IF
35 Ahl, Anders Stavdal
36 Ahlqvist, Thomas LK TV-88
37 Alexandersson, Henrik
38 Alexandersson, Jan-Gunnar Preemraff Lysekil
39 Alfredsson, Arne Vattenfalls IF Trollhättan
40 Almqvist, Christian Duggmark SK
41 Anderbäcken, Tony Göteborg
42 Andersén, Ereic Vattenfalls IF Trollhättan
43 Andersén, Ingemar Vattenfalls IF Trollhättan
44 Andersén, Robin Vattenfalls IF Trollhättan
45 Andersson, Andreas Vestens Ved
46 Andersson, Arne Klyftamo OK
47 Andersson, Christer Qoros RR
48 Andersson, Daniel Mediatryck
49 Andersson, David
50 Andersson, Douglas Borås OK
51 Andersson, Fredrik Meditryck
52 Andersson, Fredrik Sundsvall
53 Andersson, Henrik Räddningstjänsten Falkenberg
54 Andersson, Håkan
55 Andersson, Kurt Vattenfalls IF Trollhättan
56 Andersson, Magnus Knäppleberg
57 Andersson, Magnus Stall Alemaden
58 Andersson, Mats
59 Andersson, Patrik Slottsbron
60 Andersson, Patrik Trestad Laser
61 Andersson, Per LK TV-88
62 Andersson, Per Trestad Laser 
63 Andersson, Peter Trestad Laser 
64 Andersson, Roger IK Stern Göteborg
65 Andersson, Stefan Team Starfighter
66 Andersson, Stefan XL-Bygg
67 Andersson, Sven-Åke
68 Andersson, Tomas
69 Andersson, Viktor Borås OK
70 Andreasson, Hans Arena Älvhögsborg
71 Andréasson Tegeman, Jerker Vedums AIS
72 Angmyr, Johan Uddevalla SK
73 Apelryd, Per ÅF 
74 Arkbro, Pär Uddevalla
75 Aronsson, David
76 Aronsson, Janne Sekond
77 Arvidsson, Magnus BK Ljungsbro
78 Assmus, Christian NVS 
79 Augustsson, Thomas Uddevalla SK
80 Barkeflo, Martin
81 Bengtsson, Anton Stenungsunds Friidrott
82 Bengtsson, Christian Volvo Aero FF
83 Bennhage, Stefan Årets Bild Trollhättan 2013
84 Bergelin, Johan
85 Bergelin, Per
86 Berggren, Jon Miweco
87 Bergh, Yngve AkzoNobel
88 Bergholm, Daniel
89 Berglund, Hans
90 Berglöf, Rikard
91 Bergström, Patrik
92 Berntsson, Lars-Inge Club Absolut Innebandy
93 Bertilsson, Ola
94 Bertilsson, Stanley Vattenfalls IF Trollhättan
95 Bjurström, Daniel
96 Björk, Kenneth SFF
97 Björk, Thomas Götene
98 Blixt, Andreas
99 Blixt, Lennart Trollhättans FCT
100 Blockström, Jesper Oak Island Runners
101 Blom, Niklas Volvo Aero
102 Blom, Per-Olof Friskis & Svettis
103 Bodén, Jörgen Engineering Partner
104 Bohl, Åke ABB IF
105 Bonta, Ronnie Vänersborgs taekwondo klubb
106 Boström, Harri Arena Älvhögsborg
107 Brandén, Olof Burma Boys
108 Bratt, Frank Trestad Laser 
109 Bred, Morgan
110 Bredberg, Patrik
111 Brissman, Jonas Yellow Greensakers
112 Brochmann, Torgrim
113 Brunberg, Andreas
114 Brunberg, Magnus Brunbergs Bygg
115 Brunberg, Mathias Naprapat Mathias Brunberg
116 Brunberg, Mickael Brunbergs Bygg
117 Brühne, Lars
118 Byberg, Pontus Idåsen IF
119 Båthsjö, Håkan
120 Bäcklin, Jimmy Åsaka
121 Bäcklin, Staffan
122 Bäcklund, Dennis Norra Björke IF
123 Börjesson, Joakim
124 Caceres, Vladimir Startkraft
125 Carlen, Stefan IK Prestige
126 Carlsson, Frank Postens IF,Uddevalla
127 Carlsson, Joackim Vattenfalls IF Trollhättan
128 Carlsson, Johan Holmedals AIS
129 Carlsson, Per Torpadals IK
130 Carlstein, Abbe Experis 
131 Carlstein, Hjalmar Tarzans tvilling
132 Christensen, Tommy
133 Creutz, Jonas Mio
134 Dahlberg, Dick Volvo Aero
135 Dahlbom, Martin Posten Logistik Trollhättan
136 Dahlén, Joakim BL 2012
137 Dahlén, Joel Vestens Ved
138 Dahlin, Urban
139 Danhage, Magnus Trollhättan Stad IF
140 Danielsson, Andreas SEFA IF
141 Darsbo, Pontus IBK Elfhög
142 de Paulis, Fredrik Halmstad Garnison IF
143 Dekker, Niek Pantern Running Club
144 Dekker, Tim Pantern Running Club
145 Dörrich, David
146 Dörrich, Lars
147 Edh, Anders Thc Goblins
148 Edh, Emil Thc Goblins
149 Einarsson, Fredrick
150 Ekensskär, Wilhelm Skridskoklubben Trollhättan 
151 Ekström, Karl Kristian Ica Jätten
152 Ekvall, Pierre PEAB
153 Elfving, Lars IK Bergaström
154 Ellström, Alexander Mio
155 Elmvik, David
156 Emanuelsson, Magnus
157 Embréus, Johan Byrå 6
158 Eng, Johan
159 Eng, Kent TTELA
160 Engqvist, Mathias Trollhättans Stads IF
161 Engqvist, Mikael SK Granan
162 Engström, Jörgen trollhättans Hockey club
163 Eriksson, Benny Solvikingarna
164 Eriksson, Jörgen SK Granan
165 Eriksson, Markus Sjuntorps IF
166 Eriksson, Svante LK TV-88
167 Eriksson, Torgny
168 Erixon, Gunnar Vattenfalls IF Trollhättan
169 Falck, Karl
170 Falkenby, Lars Privat person
171 Fasth, Joakim West coast logistics
172 Finnman, Andreas Vattenfalls IF Trollhättan
173 Fogelmark, Johan
174 Fors, Anders
175 Forsell, Anders Vattenfalls IF Trollhättan
176 Forsell, Johan IK Linnea
177 Forsmark, Andreas Harrys Uddevalla
178 Friberg, Per
179 Frid, Björn Vattenfalls IF Trollhättan
180 Fridefors, David Blåsuts Atletförening
181 Frisk, Jonatan Backgårdens Bygg
182 Ghabayen, Raied
183 Gleisner, Andreas
184 Gremalm, Tobias Team Laaahm
185 Grimstedt, Magnus
186 Gustafsson, Anders
187 Gustafsson, Dan Vattenfalls IF Trollhättan
188 Gustafsson, Kenneth Sils IF
189 Gustafsson, Mikael
190 Gustafsson, Stefan NÄL-IVA
191 Gustavsson, Anders Trestad Laser
192 Gustavsson, Anton
193 Gustavsson, Linus Oslo tror sig<3
194 Gustavsson, Patrik Volvo Aero
195 Gustavsson, Pontus Friskis & Svettis
196 Gutke, Roger
197 Hagelund, Morten Denmark
198 Hallberg, Karl Axel Startkraft
199 Hallqvist, Björn Härstad Runners
200 Hammar, Elias
201 Hammar, Samuel
202 Handfast, Niklas
203 Hansen, Mikael HK Skeppet
204 Hansson, C-G
205 Hansson, Kenneth Arena Älvhögsborg
206 Haraldson, Lars-Bertil Taxi 21 i Thn AB
207 Harryson, Daniel
208 Hedberg, Nils Trollhättans Badminton
209 Hedendal, Kristian Upphärad Allstars
210 Hedlund, Anders
211 Hellqvist, Stefan OK Flundrehof
212 Hellström, Göran
213 Henning, Marcus
214 Henriksson, Magnus CK Wänerhof
215 Hermansson, Fredrik
216 Hermansson, Marcus Tingbergs AIS
217 Hildemar, Anders
218 Hildingsson, Anders Parker 
219 Hilmersson, Mattias Skoftebyns IF
220 Hjelm, Christopher SEFA IF
221 Hjelm, Patric Shell
222 Hjärpe, Ragnar Stenungsunds OK
223 Holmquist, Thomas Combitech
224 Hugoson, Magnus SDK Vått69
225 Hultberg, Nickas Vänersborgs taekwondo klubb
226 Hultberg, Pontus Vänersborgs taekwondo klubb
227 Husell, Fredrik TTK
228 Håkansson, Johannes TKSK
229 Håkansson, Julian Trestad Laser
230 Häglund, Kenneth Form Visborg
231 Hägnander, Johan e-AAM
232 Härling, Jonas Kenya IK
233 Högeteg, Marcus Länsförsäkringar Trollhättan
234 Isgren, Ulf
235 Jacobsson, Mikael Trollhättan
236 Jansson, Henrik Folksam Trollhättan
237 Johansson, Anders Ale 90 IK
238 Johansson, Anton ITF Taekwon-Do Trollhättan
239 Johansson, Benny Trollhättans HC
240 Johansson, Dan-Åke PEAB
241 Johansson, Jörgen Brandt Bil AB
242 Johansson, Jörgen
243 Johansson, Leif Combitech
244 Johansson, Linus Trollhättans HC
245 Johansson, Magnus Team Kvantum
246 Johansson, Mathias
247 Johansson, Michael Brandkårens IF
248 Johansson, Mikael LK TV-88
249 Johansson, Nils Uddevalla SK
250 Johansson, Patrik Solvikingarna
251 Johansson, Patrik Sörby
252 Johansson, Per Vänersborgs taekwondo klubb
253 Johansson, Richard
254 Johansson, Robert Främmestad IK
255 Johansson, Robert Mediatryck
256 Johansson, Robin Drostdy
257 Johansson, Stefan Startkraft
258 Johnsson, Peter Johnsson vs Johnsson
259 Johnsson, Thomas Johnsson vs Johnsson
260 Jonasson, Dan LK TV-88
261 Jonsson, Karl
262 Jonsson, Markus TBBK
263 Julin, Anders
264 Junzell, Andreas IK Skägget
265 Jurek, Anders
266 Jälknäs, Carl
267 Jälknäs, Erik
268 Jönsson, Gunnar
269 Kainelainen, Matti FC Ribba
270 Kallin, Marcus Team Kallin
271 Kallin, Robert Team Kallin
272 Kaluza, Johan
273 Kannisto, Krister Trestad Laser 
274 Karlsson, Andreas Team Laaahm
275 Karlsson, Bernhard
276 Karlsson, Conny Stavdal
277 Karlsson, Håkan Håkan Karlsson Bygg
278 Karlsson, Jonas Uddevalla IS
279 Karlsson, Peter IK Prestige
280 Karlsson, Robert Vänersborgs taekwondo klubb
281 Karlsson, Roger Borås OK
282 Karlsson, Stefan Rapenskärs Atletklubb
283 Karlsson, Stefan Vattenfalls IF Trollhättan
284 Karlsson, Tommy Elfsborgs Klubben
285 Karlsson, Tony
286 Kauranen, Keijo Trollhättan
287 Kinghed, Johannes
288 Kinghed, Johnny
289 Kjell, Martin Trollhättans Elite Thaiboxning
290 Kjellström, Martin Vattenfalls IF Trollhättan
291 Kjörnsberg, Tommy Vinninga
292 Kling, Kim Tallbacken IF
293 Klug, Jochen Klug.net
294 Knuuth, Martin LK TV-88
295 Kolsmyr, Mårten Trollhättan SK
296 Korn, Daniel Uddevalla Energi Värme AB
297 Korsgren, Anders
298 Kraft, Ola Vattenfalls IF Trollhättan
299 Krantz, Marthin Bohus IF Friidrott
300 Kristensen, Johan Drostdy
301 Kron, Conny Trestad Laser 
302 Kumpula, Joakim Lycksele LK
303 Kvist, Joakim
304 Kärrlund, Clas
305 Lagerblad, Matti Team Per
306 Lanhage Lyrheden, Jonas Torslanda IK
307 Larneryd, Carl-Henrik Folkpartiet liberalerna Trollhättan 
308 Larsson, Andreas Vattenfalls IF Trollhättan
309 Larsson, Christer MÅG
310 Larsson, Fredrik SEFA IF
311 Larsson, Hans Vattenfalls IF Trollhättan
312 Larsson, Jan Kil
313 Larsson, Mattias Startkraft
314 Larsson, Peter Uddevalla SK
315 Larsson, Stefan Grönfinkarna
316 Lecander, David Mio
317 Lewenstedt, Thomas Kompis+
318 Levin, Anders
319 Lidén, Daniel Mårtenssons glasmästeri
320 Lindberg, Fredrik Vattenfalls IF Trollhättan
321 Lindén, Henrik
322 Lindén, Ulf
323 Lindesson, Janne Ica Jätten
324 Lindgren, Patrick Humlebackens IF
325 Lindh, Jonas Lindh´s El
326 Lindqvist, Jonny Vänersborgs taekwondo klubb
327 Ljung, Johan
328 Ljung, Lennart Trollhättans SOK 
329 Ljunggren, Anders
330 Ljungkvist, Joel Ica Jätten
331 Loodh, Lars
332 Lund, Niclas IK Stym
333 Lund, Stefan Volvo Aero
334 Lundh, Robert
335 Lundin, Alexander
336 Lundqvist, Per Team Per
337 Länje Temmes, Martin Sekond
338 Løvbak, Per Olav SSB IL
339 Magnusson, Jonas
340 Malmström, Tobias Göteborg
341 Mankoo, Ravinder Singh Startkraft
342 Matheussen, Michel Friskis & Svettis Trollhättan
343 Mattsson, Jerry PEAB
344 Mattsson, Klas
345 McMillion, John Xdin AB
346 Mellby, Robert SEFA IF
347 Milde, Roger vänersborgs taekwondo klubb
348 Mlakar, Zvonko Qoros RR
349 Modin, Elias IFK Kungälv
350 Modin, Thomas
351 Nath, Alexander
352 Nedar, Rikard Trollhättans FiK
353 Nellbro, Thomas
354 Nilsson, Martin Trollhättan
355 Nilsson, Mikael Trollhättans SOK
356 Nilsson, Per Milles Åkeri AB
357 Nordén, Jarmo
358 Nordin, Adam KFUM Trollhättan
359 Nordvall, David Rema 1000 Langhus
360 Nygren, Jimmy
361 Nyman, Alexander Team Kvantum
362 Nyman, Arne Volvo Aero
363 Nyman, Jan
364 Nyman, Tommi Sjuntorps IF
365 Nyth, Johan
366 Oberlé, Gabriel Trollhättans Stads IF
367 Ojapalo, Joona Sjundeå IF
368 Olandersson, Lars Ryda SK
369 Olausson, Hampus Clockfish mediaproduktion
370 Oldin, Stefan Vattenfalls IF Trollhättan
371 Ollander, Stefan
372 Olofsson, Peder TIF
373 Olsson, Joakim
374 Olsson, Thomas Vänersborgs taekwondo klubb
375 Olsson, Torbjörn Telia IF
376 Oscarsson, Fredrik
377 Oscarsson Krok, Dennis Klarsjöns UF
378 Oskarsson, Fredrik Trestad Laser
379 Ozols, Daniel
380 Pedersen, Joakim trollhättans Hockey club
381 Persson, Erik Arena Älvhögsborg
382 Persson, Magnus MP Företagskonsult AB
383 Persson, Ulf
384 Pettersson, Daniel Vattenfalls IF Trollhättan
385 Pettersson, Johan Slippery Sulers
386 Pettersson, Martin Ramneredshaga
387 Pettersson, Thomas Strömstad Löparklubb
388 Pettersson, Viktor
389 Petzold, Jens Spekeröd
390 Ploj, Freddy Qoros RR
391 Poel, Nils Skridskoklubben Trollhättan
392 Poucette, Viktor Lidköpings IS
393 Pärsson, Stefan Slippery Sulers
394 Reinholdsson, Christer Halvorstorps IS
395 Ribjerg, Henning Denmark
396 Ringfeldt, Pierre Halvorstorp 
397 Rodelius, Martin
398 Roos, Joakim Inte sist inte först
399 Roos, Jonas Axa Sports Club
400 Rosengren, Niklas Trollhättans Stads IF
401 Rosenlund, Kristofer
402 Rundberg, Roland Volvo Aero
403 Rydén, Peter Trollhättans Stads IF
404 Rönnäng, Marcus Friskis & Svettis Trollhättan
405 Sahrab, Anwar Kumgang Taekwondo Trollhättan
406 Sallander, Lars Främmestad IK
407 Salomonsson, Daniel Bohusläns Taekwon-Do klubb
408 Sandberg, Tobias Vattenfalls IF Trollhättan 
409 Schilobolski, Johan Team Myrbacka
410 Schriwer, Gunnar Tindra IF
411 Schäfer, Keith Fatslim Boys Moscow
412 Severinsson, Tobias S77
413 Shead, Martyn Team Per
414 Sileson, Johan Hälle IF
415 Sjögren, Fredrik Arena Älvhögsborg
416 Skagervik, Fredrik IFK Skövde
417 Solefors, Marcus
418 Stabeck, Johan
419 Staf, Tomas
420 Stenberg, Robert Polisen Trollhättan IF
421 Stenman, Sebastian Örgryte IS
422 Stenvold, Nils LK TV-88
423 Stode, Emanuel
424 Stoor, Henric Puls & Motion Trollhättan
425 Ström, Pelle Wargöns IK
426 Ström, Peter Wargöns IK
427 Strömberg, Robin Ica Jätten
428 Stulen, Dag
429 Stulen, Martin Volvo Aero
430 Sundberg, Ulf Svenska kyrkan Trollhättan
431 Sundström, Anders Ica Jätten
432 Svantesson, Patrik King of Cars!
433 Swenson, Jan Solvikingarna
434 Svensson, Andreas
435 Svensson, Mattias Kotten
436 Svensson, Niklas volvo aero
437 Svensson, Per-Johan
438 Svensson, Stefan
439 Svensson, Sune Thns Stads IF
440 Söderberg, Stefan Träplanets löpklubb
441 Söderström, Peter Trestad Laser
442 Sörensson, Lars Friskis & Svettis
443 Tersing, Henrik OK Flundrehof
444 Thorén, Kristoffer Trestad Laser
445 Thorén, Tobias
446 Thyr, Björn
447 Thörnström, Anton Vänersborgs taekwondo kubb
448 Torkildsson, Erik Vattenfalls IF Trollhättan
449 Toro, Robin
450 Torstensson, Hans Startkraft
451 Trolin, Mikael
452 Tsegay, Felemon Lovanger
453 Törnqvist, Alf Vedums AIS
454 Uddén, Hans Groheds IF
455 Ulseth, Bent Trento
456 Uppström, Ragnar FK Herkules
457 Wahlström, Per
458 Wallman, Jöran
459 Wallman, Leif Vänersborgs Skidklubb
460 Wallman, Peter
461 Waltersson, Claes Volvo Aero
462 van den Berg, Jörgen KRT
463 van den Berg, Torbjörn KRT
464 Vennberg, Roger Vänersborgs kommun
465 Wennergren, Joakim
466 Vergara, Pablo Los Vergaras
467 Werner, Fredrik Drostdy
468 Werner, Martin
469 Westersund, Patrik
470 Westin, Jan
471 Widén, Johan Rent a Tent
472 Widman, Jens SEFA IF
473 Vierikko, Krister 401:a 
474 Wijkmark, Viktor
475 Wiklund, Stefan
476 Wikman, Fredrik Arena Älvhögsborg
477 Wikström, Patrik Uddevalla Skidklubb
478 Wilhelmsson, Joakim IF Linnéa
479 Wilson, Kenneth Clockfish mediaproduktion
480 Vitikainen, Reine
481 von Fornänger, Fredrik Feber Casting
482 Yngström, Anders IF Skattmasarna
483 Yxne, Per TTELA
484 Zell, Jonas Trollhättans SOK
485 Zettergren, Martin Team Kvantum
486 Zorko, Dennis Kumgang Taekwondo
487 Åberg, Mikael
488 Åkerljung, Sivert Ekerö
489 Ålgårdh, Leif Friskis & Svettis
490 Örtendahl, Tomas
491 Östling, Johan Surte bandy
2) Kraftprovet Kvinnor, 11.600 m start 16.05
1001 Blom, Veronika SK Vidar
1002 Oberlé, Anki LK TV-88
1003 Tersing, Linda OK Flundrehof
1004 Berg, Carina LK TV-88
1005 Abrahamsson, Frida
1006 Aghamn, Ann-Charlotte
1007 Aglund, Agneta Klarsjöns UF
1008 Ahnmark, Andrea AstraZeneca IF 
1009 Alfredsson, Erika
1010 Alfredsson, Therese Sävedalens AIK
1011 Andersson, Anna
1012 Andersson, Carolina Friskis & Svettis
1013 Andersson, Gunilla OK Kroppefjäll
1014 Andersson, Sofia Falkenbergspolisens Idrottsförening
1015 Andersson, Sofie Friskis & Svettis
1016 Andersson Klingler, Carina XL-Bygg
1017 Andréasson Tegeman, Karin FIKA DESIGN
1018 Axelsson, Birgit USK
1019 Babazadeh, Nahide Ringhals IF
1020 Bele, Sofie
1021 BIselius, Mia
1022 Björk, Anita
1023 Blomé, Sara Åre Slalomklubb
1024 Bohlander, Nina Cremefyllda
1025 Bolltorp, Malin Hälle IF
1026 Bongsjö, Linda
1027 Bonnier, Marie Crossfit Trestad
1028 Borg, Emelie Team Stall Rylanda
1029 Borg, Petra
1030 Brantefjord, Karin Trestad Laser 
1031 Bred, Lisbeth
1032 Brunberg, Louise Brunbergs Bygg
1033 Brunberg, Pernilla Brunbergs Bygg
1034 Brunberg, Ulrika Brunbergs Bygg
1035 Cedhagen, Lena
1036 Dahlberg, Emma Transportpoolen AB
1037 Dinamarca, Irma Startkraft
1038 Ekvall, Sofie Strömstad Löparklubb
1039 Elefant, Eva-Lott Volvo Aero
1040 Eliasson, Anneli Friskis & Svettis Trollhättan
1041 Eng, Mona
1042 Engström, Nathalie
1043 Enström, Frida IK Gauthiod
1044 Estié, Camilla Lenski LPK
1045 Fagerberg, Camilla
1046 Falkeling, Ida
1047 Flodström, Stella
1048 Fransson Lindtvedt, Magdalena Svarstad IL, Norge
1049 Fredriksson, Nathalie Crossfit Trestad
1050 Fredriksson, Veronica Vargön Runners
1051 Friedenthal, Anette Vattenfalls IF Trollhättan
1052 Friedenthal, Linnea Ryda SK
1053 Gregorc, Paulina
1054 Grob, Jacqueline
1055 Grunnegård, Maria
1056 Gråsjö, Pia Crossfit Trestad
1057 Gustafsson, Anette Sils IF
1058 Gustafsson, Emma Los Vergaras
1059 Gustavsson, Nina Trestad Laser
1060 Gustavsson, Sanna Friskis & Svettis
1061 Haag, Alexandra TKSK
1062 Halvordsson, Katja
1063 Hammar, Rebecca
1064 Hammarsträng, Kristin Crea Novis
1065 Hammarström, Liselotte Solvikingarna
1066 Hansson, Anna-Karin OK Flundrehof
1067 Hansson, Elin OK Flundrehof
1068 Holmberg, Pia team supernova
1069 Holmstrand Ollander, Åsa IFK Göteborg
1070 Husanovic, Fahreta Arena Älvhögsborg
1071 Högfeldt, Camilla Arena Älvhögsborg
1072 Höög, Therese S77
1073 Isoaho, Nina Trollhättans Stads IF
1074 Ivarsson, Marie Vattenfalls IF Trollhättan
1075 Jacobsson, Therése
1076 Jansson, Cecilia University of Hawai'i
1077 Johansson, Anna-Karin USK
1078 Johansson, Carita Vänersborgs taekwondo kubb
1079 Johansson, Emma Sportlife
1080 Johansson, Helena Friskis & Svettis Trollhättan
1081 Johansson, Helene
1082 Johansson, Johanna
1083 Johansson, Madeleine
1084 Johansson, Pernilla Arena Älvhögsborg
1085 Johansson, Susanne
1086 Johansson, Ulrika Färgelanda
1087 Jonsson, Johanna Lidköping
1088 Jonsson, Marie Axa sports club
1089 Junhav, Johanna
1090 Juric, Viola
1091 Jönsson, Ulrika Ica Jätten
1092 Jörneberg, Emma Vänersborgs SK
1093 Kallin, Berit Friskis & Svettis Trollhättan
1094 Karlsosn, Sabine
1095 Karlsson, Jennie Brunbergs Bygg
1096 Karlsson, Malin Golden Air
1097 Karlsson, Marie Brunbergs Bygg
1098 Karlsson, Sandra
1099 Kay, Sofia Vänersborgs SK
1100 Kilborn, Kerstin G4S
1101 Kjölberg, Cathrine
1102 Klug, Charlott Klug.net
1103 Knutsson, Malin Crossfit Trestad
1104 Korsgren, Ida
1105 Larsson, Johanna
1106 Lidén, Ulrika
1107 Lindberg, RosMarie Arena Älvhögsborg
1108 Lindbergh, Caroline
1109 Lindblom, Matilda Arena Älvhögsborg
1110 Lindblom, Sandra Timmervikens
1111 Lindermann, Gitte Sparta
1112 Lindgren, Pernilla Humlebackens IF
1113 Lindqvist, Christine
1114 Lissborg, Camilla
1115 Lissborg, Nina
1116 Ljung, Marie Trollhättans SOK 
1117 Lundberg, Lotta SEB IF
1118 Lundgren, Lotta Trollhättans Stads IF
1119 Lundgren, Sandra Arena Älvhögsborg
1120 Magnusson, Caroline
1121 Malmberg, Ann-Louise Friskis & Svettis
1122 Malmberg, Elisabeth Trestad Laser 
1123 Mandinger, Lena Trollhättans SOK
1124 Modin, Renate
1125 Molin, Christina
1126 Molin, Karin Storvreta
1127 Monthan, Åsa
1128 Murås, Anette IK Fräs
1129 Niklasson, Anna
1130 Nilsson, Ann-Charlotte
1131 Nilsson, Julia
1132 Nordin, Annelie
1133 Nylén, Malin
1134 Nyqvist, Josefin Tingbergs AIS
1135 Ojala, Nicolina
1136 Olausson, Magdalena IK Jogg
1137 Olsson, Eva-Liz Stenshults IF
1138 Olsson, Lisa Vänersborgs taekwondo klubb
1139 Olsson, Marie Team Kvantum
1140 Olsson, Victoria Buster
1141 Orsenmark, Helena Solvikingarna
1142 Papadopoulos, Johanna
1143 Papadopoulos, Sofia Arena Älvhögsborg
1144 Persson, Emelie Friskis & Svettis
1145 Persson, Erika
1146 Persson, Gabrielle
1147 Persson, Josefin
1148 Persson, Madelene Trestad Laser
1149 Pettersson, Hanna Ramneredshaga
1150 Pettersson, Maria Slippery Sulers
1151 Provci, Emma
1152 Reimers, Malin Göteborg
1153 Renholm, Klara Trestad Laser
1154 Ribjerg, Helle Denmark
1155 Segerqvist, Pia
1156 Sjöström, Anneli PEAB
1157 Sjöström, Emma
1158 Steinkellner, Alice SSB IL
1159 Stenmark, Jennie team supernova
1160 Stensson, Annika Vattenfalls IF Trollhättan
1161 Stenström, Jennie
1162 Stode, Josefin Team Stode
1163 Stroud, Lena Stenshults IF
1164 Svanström, Klara
1165 Svensson, Anna Friskis & Svettis Lund
1166 Svensson, Gunilla
1167 Svensson, Madeleine
1168 Sydhagen, Clara Crossfit Trestad
1169 Söderberg, Jeanette Träplanets löpklubb
1170 Tellander, Ingela
1171 Thulin, Daniela Vargön Runners
1172 Thyr, Sara
1173 Thyr, Vilma
1174 Trolin, Cecilia
1175 Wall, Patricia Grönfinkarna
1176 Vennberg Karlsson, Jenny
1177 Wessmark, Annika OK Flundrehof
1178 Wulff, Lena Lilla Edets Roddare
1179 Åhlund, Kristina Vänersborg SK
1180 Åkesson, Sandra
3) Kraftprovet M50+,  11.600 m start 16.05
901 Ahnell, Clas-Olov Lundqvist Byggförvaltning AB
902 Alström, Sendy
903 Andersson, Christer Velanda
904 Andersson, Gunnar
905 Andersson, Jan-Ove Mariestads AIF
906 Andersson, Mats Telia IF
907 Andersson, Rolf Solvikingarna
908 Boquist, Sven
909 Broman, Lars
910 Broström, Sten Trollhättans SOK 
911 Bråthén, Jan Volvo
912 Buhrman, Roger Volvo Aero
913 Börjesson, Roger Uddevalla SK
914 Ekberg, Bo
915 Eriksson, Ulf Volvo IF
916 Frick, Gert
917 Gustavsson, Anders Puls & Motion Trollhättan
918 Hansson, Lars Securitas
919 Hellqvist, Mats volvo Aero
920 Hjalmarsson, Lennart Lidköpings IS
921 Håkansson, Gunnar Volvo Aero
922 Härefors, Melker Volvo Aero FF
923 Jacobsen, Bertil Munkedals IF
924 Johansson, Ingeman Vi Som Springer
925 Johansson, Leif Volvo Aero
926 Jørgensen, Henrik Denmark
927 Kallin, Lennart Friskis & Svettis Trollhättan
928 Karlsson, Thomas Volvo Aero FF
929 Klar, Hans TV88
930 Klevestedt, Pär
931 Knuts, Sören Volvo Aero FF
932 Källstrand, Bengt IFK Skövde FIK
933 Lacandler, Tommy Löparklubben.se/Team MoTo
934 Larsson, Lennart OK Flundrehof
935 Lindén, Calle Grusväg IF
936 Linné, Bengt
937 Lööv, Peter Scania Aktiv
938 Malcolm, Hans Postens IF Trollhättan
939 Murås, John IK Fräs
940 Nilsson, Anders
941 Nilsson, Per Crossfit Trestad
942 Ohlsson, Conny IFK    Göteborg
943 Ohlsson, Göran
944 Olofsson, Hans Nöttesta BK
945 Olson, Jan Leksands IF
946 Pettersson, Christer Stenshults IF
947 Pettersson, Gunnar ramneredshaga
948 Ribjerg, Niels Denmark
949 Sloberg, Jan-Erik Baloo BT
950 Sundvall, Lars VisomsatsarpåNewYork2015
951 Svensson, Thomas Västergärdets Grill & Sport
952 Söderkvist, Tommy Volvo Aero
953 Sørensen, Peter Rosenlund
954 Tell, Kenny
955 Thunberg, Sten Solvikingarna
956 Uppström, Magnus FK Herkules
957 Westerling, Ragnar
958 Vöigemast, Peeter Volvo Aero
959 Zakrisson, Enar Vetlanda JK
4) Kraftprovet K50+, 11.600 m start 16.05
1281 Abrahamsson, Maud Uddevalla SK
1282 Linder, Lena Solvikingarna
1283 Lindgren, Barbro Uddevalla SK
1284 Pedersen, Anita
1285 Persson, Siv
1286 Pettersson, Marie Volvo Aero
5) Slussprovet , 6.000 m start 14.40
1301 Christensen, Thomas
1302 de Paulis, Fredrik Halmstad garnison IF
1303 de Paulis, Marcus Vänersborgs IF
1304 Engqvist, Oskar SK Granan
1305 Falk, Lars-Gunnar Lidingö
1306 Framme, Erik Hälle IF
1307 Frölin, Joel Stavdal
1308 Johansson, Patrik Vänersborgs taekwondo klubb
1309 Johansson, William Vänersborgs taekwondo klubb
1310 Karlsson, Victor Åsaka SK
1311 Milde, Benjamin Vänersborgs taekwondo klubb
1312 Nyquist, Jonas
1313 Nyström, Daniel Trollhättans SOK
1314 Petersson, Ulrich Trollhättans HC Goblins
1315 Petersson Överfors, Joacim Trollhättans HC Goblins
1316 Samuelsson, Peter Sportlife Uddevalla
1317 Schäfer, Oscar Fat Slim Boys IF
1318 Sjöberg, Andreas Tingbergs AIS
1319 Svensson, Jakob KFUM Trollhättan
1320 Västerstig, Tage
1321 Årebäck, Hans Bolidens Skidklubb
1322 Årebäck, Oscar Bolidens Skidklubb
6) Slussprovet Kvinnor, 6.000 m start 14.40
1351 Alström, May-Britt
1352 Andersson, Malin
1353 Barudi, Marica Form Visborg
1354 Bohl, Mie-Lotte ABB IF
1355 Christensen, Helen
1356 Christensen, Sara
1357 Edrud, Annakarin
1358 Edrud, Therese
1359 Ekberg, Matilda
1360 Engkvist, Monica Löparklubben.se/Team MoTo
1361 Fohlin, Ann-Christin
1362 Fridlund, Linn
1363 Grimstedt, Cecilia
1364 Hansson, Katharina
1365 Henriksson, Lena
1366 Henriksson, Malin
1367 Hermansson, Jessica Tingbergs AIS
1368 Horvei, Herborg Andrea
1369 Hultberg, Carina Vänersborgs taekwondo klubb
1370 Johansson, Anna
1371 Johansson, Liss-Gun Vänersborgs taekwondo klubb
1372 Josefsson, Carolina Vänersborgs SK
1373 Josefsson, Hanna Vänersborgs SK
1374 Karlsson, Lina Arena Älvhögsborg
1375 Koponen, Anna Sjundeå IF
1376 Milde, Lillemor Vänersborgs taekwondo klubb
1377 Nilsson, Ida Lidköpings IS
1378 Palm, Kaja
1379 Persson, Agneta
1380 Pettersson, Benita Vänersborgs taekwondo klubb
1381 Reuterberg, Josefin Trollhättans FiK
1382 Samuelsson, Annelie Kungälvs Badminton
1383 Segerqvist, Amalia Åsaka Sportklubb
1384 Strong, Magdalena
1385 Swahn, Linda Arena Älvhögsborg
1386 Swenson, Karin IF Kville
1387 Wadell, Erica
1388 Wallgren, Ann-Carol Lidingö 
1389 Wallgren, Emma Tvååker 
1390 Wänerstedt, Jessica
7) Miniprovet P16 födda 96-97, 2.600 m start 14.00
8) Miniprovet F16 födda 96-97, 2.600 m start 14.00
1411 Johansson, Natalie
9) Miniprovet P14 födda 98-99, 2.600 m start 14.00
1421 Hansson, Anton Kongahälla AIK
1422 Karlsson, Andreas
1423 Mattsson, Oliver Trollhättans SOK 
1424 Nedar, Herman Trollhättans FiK
1425 Simonsen, Ludvig IFK Helsingborg
1426 Söder, Mathias Kongahälla AIK
10) Miniprovet F14 födda 98-99, 2.600 m start 14.00
1431 Arvidsson, Lovisa BK Ljungsbro
1432 Bohl, Louise Ludvika TK
1433 Eriksson, Felicia Tbis
1434 Larsson, Amanda Halvorstorps IS
1435 Movitz, Jenny Borås SK
1436 Nilsson, Maja Lidköpings IS
1437 Nyman, Josefin KK Trollhättan Vänersborg
1438 Overgaard, Sara IF Kville
1439 Pettersson, Isabelle TSS
1440 Samuelsson, Caroline Kungälvs Badminton
1441 Sjöblom, Felicia IK Bergaström
1442 Storm-Karlén, Cornelia Lidköpings IS
1443 Söderberg, Ida Träplanets löpklubb
11) Miniprovet P12 födda 00-01, 2.600 m start 14.00
1451 Andreasson, Dennis Sävedalens IF
1452 Arveblad, Erik
1453 Bergvall Hartmann, Måns Trollhättans FK
1454 Brochmann, William
1455 Engström, Jakob Lerums Friidrott
1456 Grimstedt, Hampus
1457 Hansson, Alfred Älvängens IK
1458 Heideman, Jacob Trollhättans FK
1459 Henriksson, Linus THC Goblins
1460 Hillman, Liam
1461 Johansson, Elias Svenshögens SK
1462 Johansson, Karl Hälle IF
1463 Johansson, Viktor Blåsut BK
1464 Karlsson, Oscar Trollhättans SOK
1465 Knuts, Alexander Trollhättans SOK
1466 Larsson, Oscar Halvorstorps IS
1467 Movitz, Martin Borås SK
1468 Olausson, Svante Stenungsunds Segelsällskap
1469 Rydin, William LerumFriidrott
1470 Stommendal, Oscar IBK Elfhög
12) Miniprovet F12 födda 00-01, 2.600 m start 14.00
1481 Arvidsson, Thea BK Ljungsbro
1482 Bjurström, Alice SIF
1483 Carlén, Elvira Lerum Friidrott
1484 Friberg, Fredrika
1485 Gutke, Anastasia
1486 Johansson, Alma Alingsås Triathlonklubb
1487 Källkvist, Mathilda Ängkullens shettis ridskola
1488 Langer, Mimmi
1489 Nilsson, Sanna IK Orient
1490 Nyman, Amanda KK Trollhättan Vänersborg
1491 Overgaard, Sofia IF Kville
1492 Svensson, Kajsa
1493 Söderberg, Elin Träplanets löpklubb
1494 Westerling, Tove Uppsala IF
1495 Årebäck, Maja Bolidens Skidklubb
13) Miniprovet P10 födda 02-03, 1.800 m start 13.30
1501 Augustsson, Alexander Trollhättans Friidrottsklubb
1502 Augustsson, Andreas Trollhättans Friidrottsklubb
1503 Eliasson Dimberg, Isaak
1504 Fridolf, Oliwer
1505 Grimstedt, Alexander
1506 Hellqvist, Hampus OK Flundrehof
1507 Hermansson, Carl Tingbergs AIS
1508 Hermansson, Joel IFK Uddevalla
1509 Johansson, Emil
1510 Johansson, Leon Skylanders
1511 Johansson, Noel Skylanders
1512 Karlsson, Moa
1513 Koponen, Matias Sjundeå IF
1514 Källström, Lukas Bollstanäs SK
1515 Larsson, Lukas Alingsås Triathlonklubb
1516 Mandinger, Hugo Trollhättans SOK
1517 Norén, Viktor Stenungsund
1518 Olsson, Erik Dals Södra FFI
1519 Sommarberg, Oscar TFIK
1520 Söderblom, Alvin
1521 Söderblom, Emil
1522 Westerling, Joel Uppsala IF
1523 Åberg, Hugo Team Starfighter
14) Miniprovet F10 födda 02-03, 1.800 m start 13.30
1551 Andersson, Ronja Trollhättans SOK 
1552 Behrendtz, Amanda
1553 Berg, Maja
1554 Bohl, Sofie Ludvika TK
1555 Bringeland, Lova
1556 Båthsjö, Alva Strömkarlens Karateklubb
1557 Engström, Anna TFIK
1558 Eriksson, Filippa Tbis
1559 Gleisner, Agnes
1560 Gleisner, Alva
1561 Gleisner, Klara
1562 Hansson, Astrid
1563 Härling, Ebba Halvorstorps IS
1564 Kolsmyr, Ella Trollhättan SK
1565 Larsson, Ida Halvorstorps IS
1566 Lillman, Matilda Gunilse
1567 Lundstedt, Emma H43 LUND
1568 Ohlsson, Nicolina
1569 Reinholdsson, Matilda Halvorstorps IS
1570 Sahlé, Emelie THC Goblins
1571 Storm-Karlén, Felicia Lidköpings IS
1572 Svensson, Elvra Vänersborgs vattenskidklubb
1573 Svensson, Maja Vänersborgs vattenskidklubb
1574 Tärnrot, Siri Hellas orientering
1575 Wallman, Nora Bjurslätts IF
1576 Wigholm, Emilia TFIK
1577 Magnusson, Tyra TeamStode
15) Knatteprovet F/P födda 2004-, 800 m start 13.00
1601 Ahlström, Hugo
1602 Alexandersson, Naya
1603 Almqvist, Vincent
1604 Andersson, Philip
1605 Andersson, Robin Trollhättans SOK 
1606 Andreasson, Astrid Mimosa IF
1607 Andreasson, Ellen Mimosa IF
1608 Andreasson, Tim Sävedalens IF
1609 Arveblad, Filip
1610 Arveblad, Gustav
1611 Assmus, Klara NVS Trollhättan
1612 Behrendtz, Alicia
1613 Bengtsson, Linus Volvo Aero FF
1614 Bennhage, Theo TFK P8
1615 Berg, Felicia Bergarna
1616 Berg, Izabelle Bergarna
1617 Berg, Max
1618 Bohman, Arvid
1619 Bohman, Gustav
1620 Boman-Yabrifa, Alexander
1621 Bredberg, Filip
1622 Bringeland, Manfred
1623 Brochmann, Gustav
1624 Cáceres Burman, Esperanza Åsbräcka
1625 Cáceres Burman, Johanna Åsbräcka
1626 Casserdahl, Viktor Rent a Tent
1627 Edvartsen, Elsa Rent a Tent
1628 Edvartsen, Lydia Rent a Tent
1629 Egsonius, Anton Wargöns IK
1630 Egsonius, Hanna Wargöns IK
1631 Engqvist, Agnes
1632 Engqvist, Isa
1633 Engström, Max Kungälv
1634 Enhus, Liam
1635 Eriksson, Albin
1636 Eriksson, Felicia SK Granan
1637 Ernelin, Ellen NIF
1638 Ernelin, Olle Marbäcks IF
1639 Fredgren, Alicia
1640 Fredgren, Ludvig
1641 Freiholtz, Tim Skogshöjden sprinters
1642 Friberg, Astrid
1643 Friberg, Vera
1644 Frisk, Agnes Sörby
1645 Gillberg, Emma Norra Björke
1646 Gladh, Alvin Sjuntorp
1647 Gladh, Linnéa Sjuntorp
1648 Grimstedt, Hilma
1649 Gustavsson, Felix Halvorstorps IS
1650 Gutke, Konstantin
1651 Hammarsträng, Thillie
1652 Hellborg, Dante Mini turbon
1653 Hellborg, Tara Mini turbon
1654 Hermansson, Julia Tingbergs AIS
1655 Hildingsson, Freja Halvorstorp
1656 Hilmersson, Karl Skoftebyns IF
1657 Holmquist, Emma
1658 Hägnander, Albin Förskolan Björnen
1659 Hägnander, Ida NIF - Trupp Mini 
1660 Härling, Alma NIF
1661 Iveström, Hugo Team Junkyard
1662 Iveström, Tuva Team Junkyard
1663 Jagefeldt, Leo Volvo Aero
1664 Jagefeldt, Tea Volvo Aero
1665 Johansson, David Vänersborg
1666 Johansson, Hugo
1667 Johansson, Oskar Vänersborg
1668 Johansson/Keijzer, Minou Svenshögens SK
1669 Johansson/Keijzer, Noah Svenshögens SK
1670 Johnsen-Handfast, Isabel
1671 Johnsen-Handfast, Viktor
1672 Karlsson, Elliot
1673 Karlsson, Gustav
1674 Knuts, Karolina Trollhättans SOK
1675 Kolsmyr, Ester Trollhättan SK
1676 Koponen, Rasmus Sjundeå IF
1677 Krantz, Emma Bohus IF Friidrott
1678 Kristensson, Emelie Volvo Aero
1679 Källström, Filip Bollstanäs SK
1680 Lampio, Erika
1681 Lind, Emil Halvorstorps IS
1682 Lindström, Olivia
1683 Ljung, Klara Trollhättans SOK 
1684 Lundstedt, Lisa H43 LUND
1685 Magnusson, Fanny
1686 Magnusson, Vidya
1687 Milde, Tim Vänersborgs taekwondo klubb
1688 Molin, Ida Storvreta
1689 Nedar, Henric Trollhättans FiK
1690 Nilsson, Erik TBIS
1691 Nilsson, Tobias IK Orient
1692 Norén, Jakob Stenungsund
1693 Nyborg, Leo Stenungsund
1694 Ockborn, Edvin Trollhättans SOK 
1695 Ockborn, Melker Trollhättans SOK 
1696 Ohlsson, Isabelle
1697 Olander, Lisa
1698 Olander, Ted
1699 Ollander, Alvin OK Landehof
1700 Ollander, Isak Ok Landehof
1701 Padilla, Isabella Team USA
1702 Padilla, Luke Team USA
1703 Perlinger, Lia
1704 Pettersson, Hannes
1705 Reinholdsson, Anton Halvorstorps IS
1706 Reuterberg, Felicia
1707 Reuterberg, Lucas
1708 Rådberg, Maja Brynäs IF
1709 Sandblom, Hilda Rent a Tent
1710 Sandblom, Sixten Rent a Tent
1711 Sommarberg, Linnea
1712 Stahre, Maya Trollhättans Friidrottsklubb
1713 Stenberg, Alfred Trollhättans SOK 
1714 Strong, Riona
1715 Stroud, Adam Stenshults IF
1716 Stroud, Theo Stenshults IF
1717 Ström Eliasson, Moa
1718 Söderberg, Kajsa Träplanets löpklubb
1719 Söderblom, Axel
1720 Söderblom, Ester
1721 Söderblom, Liv
1722 Tanderud, Elvira
1723 Tell Norvaisa, Lukas THC Goblins
1724 Temmes, Hedda Aktiv Öresjö
1725 Tersing, Algot OK Flundrehof
1726 Wallman, Emil BK Häcken
1727 Walsund, Arwid
1728 Walsund, Wera
1729 Vergara, Felipe Los Vergaras
1730 Westberg, Oskar TBIS
1731 Wigholm, Arvid
1732 Yxne, Melker TTELA
1733 Yxne, Olle TTELA
1734 Zackrisson, Calle
1735 Zackrisson, Ida
1736 Åkerljung, Elina Ekerö
1737 Åkerljung, Filip Ekerö
1738 Ångefors, Alfred OK Flundrehof
1739 Ångefors, Alina OK Flundrehof
1740 Årebäck, Linnea Bolidens Skidklubb