VALBERGSRÄNNET
Fri teknik Torsby 22.03.2009

Rennleder: Hans Carlson
Løypesjef: Lars Olsson

Resultat

H  7- 8,  0,8 km klassisk Genomfört lopp. Ej tidtag
PlassStartTid
 0001Hugo JohnsonBrandsbols SK  
 0002Elias BergenfurEkshärads SF  
 0004Johan JonassonEkshärads SF  
 0005Karl LindkvistHagfors SF  
 0006Mario NilssonIFK Likenäs  
 0008Hugo ErikssonIK Fryken  
 0009Erik BryneIK Fryken  
 0010Noah MelkerssonSK Bore  
 0011Gustav ErikssonSK Bore  
 0012William SohlSK Bore  
 0013Rikard Throgen-HedinSK Bore  
 0014Eric WestbergSK Bore  
 0015Arvid VärmsjöSK Bore  
 0016Cedric BergerSK Bore  
 0017Nils KällgrenSunne SLF  
 0018Rasmus DahlSunne SLF  
 0019Viktor HultmanFilipstads SF  

19 påmeldte. 17 startet. 17 resultater.
D 7- 8, 0,8 km klassisk Genomfört lopp. Ej tidtag
PlassStartTid
 0031Elsa LövkvistBrandsbols SK  
 0033Elsa PerssonIK Fryken  
 0034Maja PerssonIK Fryken  
 0035Alva AndreassonIK Fryken  
 0036Gabrielle AugustssonIK Fryken  
 0037Hanna HauriIK Fryken  
 0038Hilma HauriIK Fryken  
 0039Johanna AxelssonSK Bore  
 0040Wilma HagbergSK Bore  
 0041Kerstin NäslundSK Bore  
 0042Hilma SöderlundSK Bore  
 0043Emma TörnevikSK Bore  
 0044Jasmine EngströmSK Bore  
 0045Sandra RingsbyTöcksfors IF  
 0047Thea HultmanFilipstads SF  
 0048Lova MithanderFilipstads SF  

18 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.
H 9-10, 1,5 km
PlassStartTid
10066Adrian LundbergHagfors SF04.35 
20061Erik StenmarkBrandsbols SK04.3600.01
30075David NykvistSunne SLF04.4100.06
40063Kim NorbergFilipstads SF04.4600.11
40069Victor GustafssonSisu Forshaga SK04.4600.11
60078Elis GruvborgTöcksfors IF04.5800.23
70074Julius BergSunne SLF04.5900.24
80076Victor AugustssonTöcksfors IF05.0200.27
90070Viktor BrandtSisu Forshaga SK05.0600.31
100068Olle PerssonIK Fryken05.2200.47
110062Hannes BergenfurEkshärads SF05.3801.03
120080Christian OlssonÄlgå SK05.4001.05
130064Emil MithanderFilipstads SF05.5001.15
140065Robin HalvarssonFinnskoga IF05.5601.21
150077Andreas AlbinssonTöcksfors IF06.4502.10
160067Albin CarlssonHagfors SF06.5402.19
170071Erik Throgen-HedinSK Bore07.0802.33
180072Axel CarlssonSK Bore07.2402.49
190073Carl CarlssonSK Bore07.5503.20

21 påmeldte. 19 startet. 19 resultater.
D 9-10, 1,5 km
PlassStartTid
10097Rebecka OlssonSK Bore04.46 
20101Jenny NilssonTöcksfors IF04.5100.05
30099Ida BryntessonTöcksfors IF05.0700.21
40092Mikaela JohnsonBrandsbols SK05.1300.27
50104Vilma LingÅrjängs IF05.1800.32
60100Amanda ErikssonTöcksfors IF05.2400.38
70098Maja WesthSK Bore05.4100.55
80095Louise AdolfssonSK Bore06.0401.18
90102Emma OlofssonTöcksfors IF06.0501.19
100096Lina AxelssonSK Bore06.3501.49
110094Märta BryneIK Fryken06.3701.51
120091Hanna ThornBengtsfors BoIS06.5102.05

15 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.
H 11-12, 3 km
PlassStartTid
10127Anton LundqvistGarphyttans IF07.57 
20128Jesper NorströmTorshälla-Nyby IS07.5800.01
30126Simon KolbergÄlgå SK08.5500.58
40125Adrian DahlströmÅmåls OK08.5701.00
50112Emil JohanssonBrandsbols SK08.5801.01
60111Erik ThornBengtsfors BoIS09.0001.03
70116Simon LundbergHagfors SF09.1101.14
80114Filip CarlssonFinnskoga IF09.1601.19
90119Filip NilssonIFK Likenäs09.2401.27
100122Elis BergSunne SLF09.2601.29
110115William SätereieFinnskoga IF09.4601.49
120120Oscar HagströmKöla AIK09.5301.56
130123Emil NykvistSunne SLF09.5702.00
140121Olle LarssonSK Bore10.4402.47
150118Kristoffer OlssonHagfors SF11.1603.19
160117Elias EdvinssonHagfors SF13.0005.03

18 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.
D 11-12, 3 km
PlassStartTid
10147Mikaela EriksenSK Bore08.03 
20158Matilda RuusÅrjängs IF08.3000.27
30146Linn GustafssonSisu Forshaga SK08.3100.28
40155Sofie NilssonTöcksfors IF08.3700.34
50156Anna RingsbyTöcksfors IF08.5200.49
60152Helena ÅhlénSK Bore08.5300.50
70144Maja LiljaIK Fryken09.0501.02
80150Jennifer SahlströmSK Bore09.1601.13
90148Klara KällgrenSK Bore09.2801.25
100142Emma StenmarkBrandsbols SK09.3401.31
110141Elin NilssonBrandsbols SK09.3601.33
110153Emma DahlSunne SLF09.3601.33
130145Sina LindbergKjellmyra IL Norge09.3701.34
140154Jennifer ErikssonTöcksfors IF09.3901.36
150149Julia MelkerssonSK Bore10.2102.18
160143Malin BergHagfors SF13.0104.58

18 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.
H 13-14, 3 km
PlassStartTid
10177Lukas JohanssonIK Jarl Rättvik07.16 
20171Viktor ThornBengtsfors BoIS07.2000.04
30174Axel EkströmGarphyttans IF07.4000.24
40185Oskar BrandtSisu Forshaga SK07.4300.27
50188Anton PerssonSK Bore07.5400.38
60181Pontus HermanssonOK Landehof08.0000.44
70183Alexander NilssonOK Landehof08.1601.00
80191Tomas BryntessonTöcksfors IF08.3201.16
90175Marcus LennartssonGarphyttans IF08.3501.19
100184Jonathan ForsmanSisu Forshaga SK08.3601.20
100192Anders SehlinTöcksfors IF08.3601.20
120187Sebastian OlssonSK Bore08.3901.23
130186Erik JohannessonSK Bore08.5401.38
140179Magnus HagströmKöla AIK08.5601.40
150189Markus GrannSunne SLF09.1001.54
160178Alfred BuskqvistIK Stern09.1902.03
170190Anton AugustssonTöcksfors IF09.2002.04
180182Navid Naser ShirzadiOK Landehof09.5802.42
190173Johannes GustavssonFinnskoga IF10.3303.17
200180Karl ModigOK Alehof10.5303.37

23 påmeldte. 20 startet. 20 resultater.
D 13-14, 3 km
PlassStartTid
10207Sandra OlssonSK Bore08.19 
20206Heléne NilssonSK Bore08.5300.34
30208Julia ErikssonÅrjängs IF09.1000.51
40203Elin BryneIK Fryken09.1500.56
50201Olivia HanssonGarphyttans IF09.3701.18
60210Malin SvenssonÅrjängs IF09.3801.19
70202Lina BergHagfors SF11.0202.43
80205Elin BlomqvistOK Landehof11.2103.02
90209Julia SköllerhagÅrjängs IF12.0003.41
100204Sofia JohanssonOK Alehof12.0603.47

10 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.
H 15-16, 6 km
PlassStartTid
10235Marcus RuusÅrjängs IF16.59 
20225Lucas LennartssonGarphyttans IF17.0300.04
30221Gabriel ThornBengtsfors BoIS17.1200.13
40234Kim NilssonTöcksfors IF17.2500.26
50223Pierre OhlsonFilipstads SF17.4300.44
60233Erik SöderlundSK Bore18.1401.15
70224Joel LagerGarphyttans IF18.3801.39
80222Henrik OlssonBrandsbols SK20.5803.59
90227Adam NelinHestra IF21.0704.08
100228Jakob BryneIK Fryken21.4604.47
110230Björn SvenssonOK Landehof21.4704.48
120229Abel BuskqvistIK Stern23.0506.06

15 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.
D 15-16, 6 km
PlassStartTid
10241Madeleine ThornBengtsfors BoIS17.42 
20245Emma DahlgrenFilipstads SF20.2502.43
30252Linn PerssonSK Bore20.2902.47
40250Kristin Edqvist-ServoldSisu Forshaga SK20.3102.49
50249Josefin NilssonSisu Forshaga SK21.0403.22
60244Emma NilssonBrandsbols SK21.0503.23
70242Elin TorstenssonBengtsfors BoIS21.2003.38
80248Elin BlickOK Alehof22.1304.31
90251Therese AxelssonSK Bore22.2904.47
100243Jennie DahlénBrandsbols SK23.1405.32
110253Alexandra EriksenSK Bore23.3905.57
120247Erika AnderssonIK Fryken25.4007.58

13 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.
D 17-18, 9 km
PlassStartTid
10263Nathalie OhlsonFilipstads SF30.23 
20264Moa ForsbergIFK Moras SK32.2001.57
30261Helena OlssonBrandsbols SK36.5906.36
Brutt0266Sara GranqvistSisu Forshaga SK  

7 påmeldte. 4 startet. 3 resultater.
D 19-20, 9 km
PlassStartTid
10271Lisa HallbergIFK Moras SK27.47 

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
D 21, 9 km
PlassStartTid
10284Hanna FalkUlricehamns IF25.41 
20283Ulrica PerssonSunne SLF26.3800.57
30281Sofie EkbergGellivare Skidallians IK29.0403.23

4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
H 17-18, 12 km
PlassStartTid
10299Simon SvederHällefors SK33.42 
20300Peppe FemlingHögbo GoIF33.4900.07
30310Erik SimbergSK Bore34.3500.53
40301Henrik FristedtHögbo GoIF34.5001.08
50294Jack ImpolaDomnarvets GoIF35.1101.29
60293Bob ImpolaDomnarvets GoIF35.2701.45
70307David LarssonSK Bore35.2801.46
80313David SjögrenTöcksfors IF36.0102.19
90292Simon AnderssonDomnarvets GoIF36.3002.48
100312Johannes RingsbyTöcksfors IF36.3102.49
110308Emil PerssonSK Bore36.3202.50
120304Sebastian TorstenssonKopparbergs IF37.0603.24
130311Andreas GrannSunne SLF37.4904.07
140302Christofer RossiHögbo GoIF38.1604.34
150297Jesper NelinHestra IF38.1704.35
160295Viktor HanssonGarphyttans IF40.0906.27
170305Per SandbergFilipstads SF40.4106.59
180298Anders SvederHällefors SK40.4207.00
190303Mikael HultinIK Fryken41.2807.46
200296John FlodinHestra IF42.4008.58
210291Christian StenmarkBrandsbols SK45.1611.34
Brutt0306Carl EngströmOK Landehof  

25 påmeldte. 22 startet. 21 resultater.
H 19-20, 12 km
PlassStartTid
10329Martin LiljemarkSK Bore34.54 
20331Henrik NilssonSK Bore35.2300.29
30324Emil SvenssonIFK Skövde SK35.2400.30
40330Martin MattssonSK Bore36.5201.58
50325Fredrik BjörkNorbergs SK37.0602.12
60332Gustaf SpjuthSK Bore39.4204.48
70328Marcus SvalsjöOK Landehof40.1505.21

12 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
H 21, 12 km
PlassStartTid
10345Emil BrindbergsVansbro AIK SK34.22 
20344Johan HerrmanSK Ringen35.2201.00
30341Niclas LarssonDala-Järna IK36.2402.02
40343Jonas ErikssonSK Bore36.3302.11

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.